КВАЛИТЕТНО УЧЕЊЕ

ПРАКТИЧНА ЗНАЊА

УЧЕНИК НА ПРВОМ МЕСТУ

Wednesday, 23 January 2019
Wednesday
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Машинство и обрада метала

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПОПРАВНИХ ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ ИСПИТНО РОКУ ШКОЛСКЕ 2017/2018.год.

МЕХАНИКА
Време одржавања:четвртак 23.08.2018. год. у 9,00часова
Ученик: Теодора Недељковић I/1
Жељко Марковић I/1
Аљоша Бабанић I/5
Никола Бркић I/5
Марко Павловић I/5
Лазар Радоњић I/5
Милица Цветковић I/5
Михајло Бранковић I/5
Милош Богићевић II/1
Марија Павловић II/1
Лазар Павловић II/1
Комисија: Љиљана Савић
Ненад Громовић
Одељењски старешина

 

ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ

Време одржавања:четвртак 23.08.2018. год. у 10,00 часова
Ученици: Стефан Костадиновић I/2
Милан Николичић I/2
Милена Сахити I/2
Александар Миливојевић I/2
Емилија Петровић I/2
Александар Шерифовић I/2
Комисија: Љиљана Савић
Ненад Громовић
Одељењски старешина

 

ТЕХНИЧКА МЕХАНИКА

Време одржавања:четвртак 23.08.2018. год. у 10,00 часова
Ученици: Боривоје Ђорђевић II/2
Милан Југовић II/2
Комисија: Ивица Петровић
Ненад Громовић
Одељењски старешина

 

ПРОГРАМИРАЊЕ ЗА КОМПЈУТЕРСКИ УПРАВЉАНЕ МАШИНЕ

Време одржавања:четвртак 23.08.2018. год. у 10,00 часова
Ученици: Срђан Давидовић IV/1
Комисија: Ивица Петровић
Ненад Громовић
Одељењски старешина

 

РАЧУНАРИ

Време одржавања:четвртак 23.08.2018. год. у 9,00 часова
Ученици: Вељко Јагликић III/4
Лазар Ишић IV/3
Комисија: Иван Перић
Саша Милошевић
Одељењски старешина

 

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ

Време одржавања:четвртак 23.08.2018. год. у 9,00 часова
Ученици: Драгољуб Илић I/3
Милош Петровић I/3
Младен Талијан I/3
Комисија: Душица Николичић
Иван Влајић
Одељењски старешина

 

ЕЛЕКТРОТЕХНИКА

Време одржавања:четвртак 23.08.2018. год. у 9,00 часова
Ученици: Немања Марковић II/3
Комисија: Душица Николичић
Иван Влајић
Одељењски старешина

 

РАЧУНАРСТВО И ИНФОРМАТИКА

Време одржавања:четвртак 23.08.2018. год. у 9,00 часова
Ученици: Лазар Сретеновић I/5
Комисија: Иван Влајић
Душица Николичић
Одељењски старешина

 

БИОЛОГИЈА

Време одржавања:петак 24.08.2018. год. у 9,00 часова
Ученици: Младен Талијан I/3
Комисија: Снежана Лазић Дојчиновић
Слађана Милић
Одељењски старешина

 

СОЦИОЛОГИЈА

Време одржавања:петак 24.08.2018. год. у 9,00 часова
Ученици: Марко Банковић III/1
Лазар Димитријевић III/1
Комисија: Весна Влајић
Слађана Милић
Одељењски старешина

 

ФИЛОЗОФИЈА

Време одржавања:петак 24.08.2018. год. у 9,00 часова
Ученици: Срђан Давидовић IV/1
Лазар Ишић IV/3
Комисија: Весна Влајић
Слађана Милић
Одељењски старешина

 

МОТОРНА ВОЗИЛА

Време одржавања:петак 24.08.2018. год. у 9,00 часова
Ученици: Милена Схити I/2
Комисија: Ивана Јоцић
Иван Живановић
Одељењски старешина

 

ТЕРЕТ СА ИНТЕГРАЛНИМ ТРАНСПОРТОМ

Време одржавања:петак 24.08.2018. год. у 9,00 часова
Ученици: Милан Југовић II/2
Комисија: Ивана Јоцић
Иван Живановић
Одељењски старешина

 

МАТЕМАТИКА

Време одржавања:петак 24.08.2018. год. у 9,30 часова
Ученици: Драгољуб Илић I/3
Андреја Петровић I/3
Михајло Бранковић I/5
Марко Павловић I/5
Лазар Радојевић I/5
Лазар Сретеновић I/5
Милош Богићевић II/1
Марија Павловић II/1
Боривоје Ђорђевић II/2
Срђан Живковић II/2
Александар Кочић II/2
Немања Перић II/2
Комисија: Војкан Властић
Данијела Станојловић
Одељењски старешина
Joomla Templates - by Joomlage.com