Saturday, 20 April 2024
Saturday
Машинство и обрада метала
Електротехника
Саобраћај
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПОПРАВНИХ ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ ИСПИТНО РОКУ ШКОЛСКЕ 2017/2018.год.
МЕХАНИКА | ||||||||
Време одржавања:четвртак 23.08.2018. год. у 9,00часова | ||||||||
Ученик: | Теодора Недељковић | I/1 | ||||||
Жељко Марковић | I/1 | |||||||
Аљоша Бабанић | I/5 | |||||||
Никола Бркић | I/5 | |||||||
Марко Павловић | I/5 | |||||||
Лазар Радоњић | I/5 | |||||||
Милица Цветковић | I/5 | |||||||
Михајло Бранковић | I/5 | |||||||
Милош Богићевић | II/1 | |||||||
Марија Павловић | II/1 | |||||||
Лазар Павловић | II/1 | |||||||
Комисија: | Љиљана Савић | |||||||
Ненад Громовић | ||||||||
Одељењски старешина | ||||||||
ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ |
||||||||
Време одржавања:четвртак 23.08.2018. год. у 10,00 часова | ||||||||
Ученици: | Стефан Костадиновић | I/2 | ||||||
Милан Николичић | I/2 | |||||||
Милена Сахити | I/2 | |||||||
Александар Миливојевић | I/2 | |||||||
Емилија Петровић | I/2 | |||||||
Александар Шерифовић | I/2 | |||||||
Комисија: | Љиљана Савић | |||||||
Ненад Громовић | ||||||||
Одељењски старешина | ||||||||
ТЕХНИЧКА МЕХАНИКА |
||||||||
Време одржавања:четвртак 23.08.2018. год. у 10,00 часова | ||||||||
Ученици: | Боривоје Ђорђевић | II/2 | ||||||
Милан Југовић | II/2 | |||||||
Комисија: | Ивица Петровић | |||||||
Ненад Громовић | ||||||||
Одељењски старешина | ||||||||
ПРОГРАМИРАЊЕ ЗА КОМПЈУТЕРСКИ УПРАВЉАНЕ МАШИНЕ |
||||||||
Време одржавања:четвртак 23.08.2018. год. у 10,00 часова | ||||||||
Ученици: | Срђан Давидовић | IV/1 | ||||||
Комисија: | Ивица Петровић | |||||||
Ненад Громовић | ||||||||
Одељењски старешина | ||||||||
РАЧУНАРИ |
||||||||
Време одржавања:четвртак 23.08.2018. год. у 9,00 часова | ||||||||
Ученици: | Вељко Јагликић | III/4 | ||||||
Лазар Ишић | IV/3 | |||||||
Комисија: | Иван Перић | |||||||
Саша Милошевић | ||||||||
Одељењски старешина | ||||||||
ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ |
||||||||
Време одржавања:четвртак 23.08.2018. год. у 9,00 часова | ||||||||
Ученици: | Драгољуб Илић | I/3 | ||||||
Милош Петровић | I/3 | |||||||
Младен Талијан | I/3 | |||||||
Комисија: | Душица Николичић | |||||||
Иван Влајић | ||||||||
Одељењски старешина | ||||||||
ЕЛЕКТРОТЕХНИКА |
||||||||
Време одржавања:четвртак 23.08.2018. год. у 9,00 часова | ||||||||
Ученици: | Немања Марковић | II/3 | ||||||
Комисија: | Душица Николичић | |||||||
Иван Влајић | ||||||||
Одељењски старешина | ||||||||
РАЧУНАРСТВО И ИНФОРМАТИКА |
||||||||
Време одржавања:четвртак 23.08.2018. год. у 9,00 часова | ||||||||
Ученици: | Лазар Сретеновић | I/5 | ||||||
Комисија: | Иван Влајић | |||||||
Душица Николичић | ||||||||
Одељењски старешина | ||||||||
БИОЛОГИЈА |
||||||||
Време одржавања:петак 24.08.2018. год. у 9,00 часова | ||||||||
Ученици: | Младен Талијан | I/3 | ||||||
Комисија: | Снежана Лазић Дојчиновић | |||||||
Слађана Милић | ||||||||
Одељењски старешина | ||||||||
СОЦИОЛОГИЈА |
||||||||
Време одржавања:петак 24.08.2018. год. у 9,00 часова | ||||||||
Ученици: | Марко Банковић | III/1 | ||||||
Лазар Димитријевић | III/1 | |||||||
Комисија: | Весна Влајић | |||||||
Слађана Милић | ||||||||
Одељењски старешина | ||||||||
ФИЛОЗОФИЈА |
||||||||
Време одржавања:петак 24.08.2018. год. у 9,00 часова | ||||||||
Ученици: | Срђан Давидовић | IV/1 | ||||||
Лазар Ишић | IV/3 | |||||||
Комисија: | Весна Влајић | |||||||
Слађана Милић | ||||||||
Одељењски старешина | ||||||||
МОТОРНА ВОЗИЛА |
||||||||
Време одржавања:петак 24.08.2018. год. у 9,00 часова | ||||||||
Ученици: | Милена Схити | I/2 | ||||||
Комисија: | Ивана Јоцић | |||||||
Иван Живановић | ||||||||
Одељењски старешина | ||||||||
ТЕРЕТ СА ИНТЕГРАЛНИМ ТРАНСПОРТОМ |
||||||||
Време одржавања:петак 24.08.2018. год. у 9,00 часова | ||||||||
Ученици: | Милан Југовић | II/2 | ||||||
Комисија: | Ивана Јоцић | |||||||
Иван Живановић | ||||||||
Одељењски старешина | ||||||||
МАТЕМАТИКА |
||||||||
Време одржавања:петак 24.08.2018. год. у 9,30 часова | ||||||||
Ученици: | Драгољуб Илић | I/3 | ||||||
Андреја Петровић | I/3 | |||||||
Михајло Бранковић | I/5 | |||||||
Марко Павловић | I/5 | |||||||
Лазар Радојевић | I/5 | |||||||
Лазар Сретеновић | I/5 | |||||||
Милош Богићевић | II/1 | |||||||
Марија Павловић | II/1 | |||||||
Боривоје Ђорђевић | II/2 | |||||||
Срђан Живковић | II/2 | |||||||
Александар Кочић | II/2 | |||||||
Немања Перић | II/2 | |||||||
Комисија: | Војкан Властић | |||||||
Данијела Станојловић | ||||||||
Одељењски старешина |