Friday, 22 February 2019
Friday

ПОСЕТА ФЕСТИВАЛУ НАУКЕ У БЕОГРАДУ

Ученици и професори наше школе посетили су XII фестивал науке "Земља будућности" у Београду.

На фестивалу су приказани : Наука без престанка, Експертинејџери, Научно - фантастична бина, Повратак у дивљину, На корак од вечног живота, Мејкерс рециклажа, Ја робот, Знање је будућност - искористи могућност, Планета или пластика, Заплеши у ритму историјских епоха, Ипак се окреће, Напуни се енергијом и покрени свет, ТВ земља будућности, Ово није спам - сазнај шта може једна пам,  Нулти дан - дан када ће славине да пресуше, Свемирска одисеја, Шта психолози заиста знају о теби, Корацима шумских животиња, Од хране до молекула, Шта све може један Угљеник, Укрцај се на брод будућности, Поводни свет на длану, Срећомат, Покрени авион енергијом Сунца.

На интересантан и занимљив начин  излагачи  су приближили науку свима нама.

IMG-f47000e9d4be8e6f5b37b75f296110f6-V