Thursday, 18 April 2024

ОПЕРАТИВНИ ПЛАН РАДА МАШИНСКО - ЕЛЕКТРОЕХНИЧКЕ ШКОЛЕ "ГОША" ЗА ПЕРИОД НАСТАВЕ НА ДАЉИНУ ОД 30.11.2020. ДО 18.12.2020.

Од понуђена три нивоа начина подршке ученицима изабран је други ниво. Редовна настава на даљину биће омогућена путем видео-конференцијских алата ( првенствено Google učionica), али и путем платформи (Viber, Whatsapp, Zoom, као и других алата са сличним функционалностима).

Настава се одвија по важећем распореду. Часови су скраћени на 30 минута и трају од 8:00 до 13:25h. У овом периоду су професори доступни свим ученицима из одељења. Од 13:30 до 16:00h, настава се одвија по истом распореду у трајању часова од 15 минута. Ова настава је планирана за пружање подршке у учењу ученицима који заостају у савладавању наставног градива као и ученицима који желе да прошире своја знања.

Како би се избегли ризици боравка ученика код послодавца (узимајући у обзир врло тешку епидемиолошку ситуацију у граду) предлог је да се сви планирани часови практичне наставе код послодавца, и комплетна блок настава одложе за друго полугодиште.